Adalar Müzesi - Museum of the Princes' Islands

Bisikletlerimizi Yaza Hazırlıyoruz

Bisikletlerimizi Yaza Hazırlıyoruz

Adalar Müzesi’nde Bisiklet Bakım Günleri
15-16 Nisan 2023, Saat 11-19.00 arası
Adalar Müzesi bahçe, Aya Nikola Mevkii, Yılmaztürk Cd. 177/1, Büyükada
Adalar Müzesi – Decathlon Atölye işbirliğiyle

Adalar Müzesi’nde Bisiklet Sergisi devam ediyor.

Bizler de kış koşullarında bisikletlere çok da dokunmayan yazlıkçılar, bisikletlerimizi depodan çıkartıp yaza hazırlama telaşındayız.

Kuşkusuz hem adalarda ve hem de şehirde güven duyduğumuz bisikletçiler imdada yetişecek, bakımlarını hızlıca da yapacak. Ama biliyoruz ki bisiklet bakımı sürekli bir iş. Hele de bisiklet fiyatlarının, en küçük parçalarının ücretleri dahil rekor üzerine rekor kırdığı koşullarda, bu can dostlarımızın ömürlerini uzatmak daha bir önem taşıyor.

Bu vesile, gelin “bisikletlerin bakımı nasıl yapılır, günlük-aylık-yıllık bakım diye bir mevzu var mıdır, her gün yola çıkarken nelere dikkat etmeli, küçük dokunuşlarla bisiklet ömür nasıl uzatılır” öğrenmek için Adalar Müzesi bahçesinde, Bisiklet Sergisi mekanında buluşalım, işi uzmanlarından öğrenelim.

Bisiklet Sergisi’nin sponsorlarından, sergilenmekte olan bisikletlerin tamamının da bakımlarını yapmış, sergiye hazırlamış Decathlon Atölye ekipleri de bizimle olacak.

Hem bisiklet bakımı hakkında bilgi verecek ve hem de uygulamalı olarak gösterecekler.

Bakım günleri boyunca bahçede el yapımı hediyelikler, Müze Café’de atıştırmalıklar ve Müze Sinema’da çocuklar için ücretsiz film ve etkinlikler sizleri bekliyor.

Bisiklete gönül vermiş her yaştan tüm Adalı ve İstanbullular’ı aramızda görmeyi diliyoruz.

Son Güncelleme ( Perşembe, 06 Nisan 2023 18:38 )  
Buradasınız: Anasayfa

PAYLAŞIN

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed